تالار گفتمان سایتپ

چنانچه در روند مدیریتی خود با مشکلی مواجه شده اید که نیاز به راهنمایی و کمک دیگر وبمستران دارید ، میتوانید سوال ، مشکل و یا درخواست راهنمایی خود را در تالار گفتمان سایتپ مطرح نمائید تا دیگر وبمتسران توانمند و با تجربه به شما تا رفع مشکل پیش آمده کمک کنند .
  1. محسن محمد
  2. معرفی وبلاگ , وب سایت و کسب و کار
  3. یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سایتپ , با رویه انتشار ابزار های ساخت و طراحی سایت از آبان ماه 98 فعالیت رسمی خود را آغار کرده است و در این راستا سعی دارد با ارائه متفاوت و هدفمند این ابزارها گامی جدید در پشتیباین و همراهی وبمستران ایرانی بردارد . از اینرو شعار " تا پایان راهتان , همراهتانیم " را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است که در این زمینه بتواند بهتر از دیگر رقباء خود عمل کند .

محصولات ارائه شده در سایتپ بصورت رایگان عرضه میشوند که کاربران میتوانند با عضویت رایگان به تمام فایل های موجود دسترسی داشته باشند .

اصالت فایل ها :
فایل های ارائه شده در پورتال قالب و افزونه سایتپ ، تماما از سورس های اصلی و معتبر تهیه میشوند که این امر اصالت تمام فایها را نشان میدهد .
قبل از انتشار هر قالب و یا افزونه آنرا بطور کامل تست مینماییم تا شما وبمستر گرامی بدون هیچگونه مشکلی از خدمات ارائه شده در سایتپ بهرهمند شوید .
چنانچه در روند نصب و یا استفاده از هر یک از محصولات با مشکلی مواجه شدید میتوانید موضوع جدیدی را در تالار گفتمان ایجاد نمایید تا مدیران و سایر کاربران به شما در رفع آن کمک کنند .

امید برآن است که خدمات ارائه شده مورد توجه شما وبمستر گرامی قرار گیرد .
امضاء من :
تا پایان راه , همراهتانیم .
کاربر گرامی , از ارسال درخواست پشتیبانی پشت سر هم خودداری نمائید . لطفا پس از ارسال درخواست پشتیبانی , منتظر پاسخ کارشناسان سایتپ باشید .
ارادت , محسن محمد | طراحی سایت | سایتپ


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل ها یا تصاویر برای این بحث با کلیک بر روی دکمه آپلود در زیر. پشتیبانی می کند gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• Insert • حذف آپلود فایل ها ( بیشترین سایز فایل : 50 MB)
In this section you can provide your site details at here and it visible to the moderators only.