کاربر گرامی ، تمام فایلهای سایتپ رایگان میباشند اما جهت دانلود نیاز به عضویت دارید . عضویت  |  راهنما

دانلود رایگان pdf کتاب The Vue handbook pdf free

کتاب The Vue handbook به معرفی یکی از پرسرعت‌ترین فریمورک‌ها در بین react و angular می‌پردازد و می‌توان گفت ساده‌ترین سینتکس را نسبت به فریمورک‌های دیگر دارد.

  1. Type: pdf
  2. Updated: 27 بهمن, 1399
  3. Version:
  4. دانلود فایل: 0
  5. (0/0 Votes)
  • 122 صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده : #
  • مترجم : #

دانلود رایگان pdf کتاب The Vue handbook Feature

کمی درباره زبان Vue js

جاوا اسکریپت یک زبان اسکریپت‌­نویسی (یا برنامه­‌نویسی) است که برای افزودن ویژگی­‌های پیچیده (مانند انیمیشن­‌های 2 و 3 بعدی، نقشه­‌های واکنش­‌گرا و...) به وب­‌سایت از آن استفاده می­‌شود. برنامه‌­نویسان جاوا اسکریپت به منظور کدنویسی کم­‌تر و رسیدن به نتیجه مورد نظر در کوتاه‌­ترین زمان، از فریم‌­ورک‌­های این زبان مانند Vue ، React، Angular و... استفاده می­‌کنند. هر کدام از این فریم‌­ورک­‌ها شامل کتابخانه­‌های کوچک و بزرگ به همراه قواعد و دستورات خاص خود هستند و برنامه‌­نویسان برای انتخاب هر کدام از آن‌ها دلایل خود را دارند. شما نیز اگر در انتخاب کتابخانه­‌های جاوا اسکریپت برای یادگیری مردد هستید، ابتدا باید ویژگی­‌های هر کدام را به خوبی بشناسید.

کمی درباره زبان Vue js
یادگیری آسان

یادگیری آسان

افرادی که به جاوا اسکریپت تسلط دارند به راحتی و با صرف چند ساعت برای آموزش Vue.js، می­‌توانند یک پروژه متوسط تولید کنند که این موجب امیدواری و هیجان بیش­تر برای یادگیری می‌شود. در نتیجه Vue.js بهترین انتخاب برای برنامه‌نویسانی با تجربه جاوا اسکریپت و حتی برنامه­‌نویسان کم تجربه است.

نسخه­‌های Vue.js

از زمان معرفی این فریم‌ورک تا امروز همواره شاهد توسعه و به روزرسانی آن بوده‌­ایم. اولین نسخه ویو در سال 2013 و جدیدترین نسخه آن (2.6) در فوریه سال 2019 عرضه شده است. در نسخه 3 ویو که در سال 2020 منتشر خواهد شد، شاهد تغییرات گسترده‌ای مانند کم شدن حجم، افزایش سرعت و بازنویسی برخی دستورات خواهیم بود.

نسخه­‌های Vue.js
پیش نیازهای یادگیری Vue js

پیش نیازهای یادگیری Vue js

از آنجا که ویو فریم‌ورکی برای توسعه رابط کاربری و برنامه‌نویسی تحت وب است، یادگیری Html5 و Css3 پیش از یادگیری آن ضروری است. ویو مبتنی بر جاوا اسکریپت است پس از این زبان محبوب نیز نباید غافل شد. علاوه بر این زبان‌ها آشنایی با مفاهیم برنامه‌نویسی شی گرایی (Objected-Oriented Programing) هم می‌تواند دید خوبی به شما بدهد گرچه ضروری نیست. اگر با این موارد آشنایی دارید یادگیری ویو برای شما بسیار آسان خواهد بود.

آینده شغلی Vue js

اینطور به نظر می­‌رسد که این فریم­‌ورک توانسته به سرعت جای خود را در دنیای توسعه دهندگان جاوا اسکریپت و فرانت-­اند باز کرده و با رقبای بزرگی مثل انگولار و React Native و غیره رقابت کند. اما موفقیت ویو به همین­جا ختم نمی‌شود و جای رشد و پیشرفت زیادی دارد. کمپانی‌ها نیز ترجیح می­‌دهند همواره از توسعه دهندگانی استفاده کنند که به فریم­ورک­‌های متن باز مدرنی مانند ویو تسلط دارند.

آینده شغلی Vue js

Complimentary Extensions

For more stuff like this, visit our Joomla Extensions Club.

Third Party Products

This product fully supports these products